Oszczędzasz 5%
864563

Highliving®Kołdra obciążeniowa koc sensoryczny

Sugerowana cena sprzedaży: 210.00 199.00
Sugerowana cena sprzedaży: 210.00 199.00
622 produkt(y)
+
Dodaj do listy życzeń
10 dni

Customer reviews

0.0 out of 5
0 Opinia
5 star
0% (0)
4 star
0% (0)
3 star
0% (0)
2 star
0% (0)
1 star
0% (0)

Postów nie znaleziono

Funkcje

 • Rozmiar: 


  • Średni (M) (122 cm x 183 cm) - > 6,8 kg
  • Duży (XL) (152 cm x 203 cm) - > 9,1 kg
 • Nasz koc z obciążeniem został zaprojektowany zgodnie z teorią „Głębokiego nacisku na dotyk”, odpowiedni dla dorosłych i dzieci w celu poprawy jakości snu, złagodzenia niepokoju, stresu, bezsenności, uspokojenia. 100% wygodne pokrycie, antyalergiczny, nietoksyczny szklane koraliki, aby równomiernie wywierać nacisk na Twoje ciało, stymulować każdy punkt stresu. Pomaga rozluźnić układ nerwowy, symulując uczucie przytulania lub trzymania i przyspieszając sen. Wybierz nasz  koc obciążeniowy, aby mocno przytulić się we śnie.
 • Co to jest koc sensoryczny? - Produkt ten był kiedyś produktem medycznym, który był używany jako naturalny środek przeciwstresowy. Od lat jest stosowany w środowiskach medycznych, a ostatnio w wielu badaniach naukowych wskazano na wymierne korzyści zdrowotne. Z jednej strony wykazano, że obciążony koc zwiększa poziom serotoniny i melatoniny, hormonów odpowiedzialnych za uspokojenie relaksacji, jednocześnie obniżając poziom kortyzolu, hormonu odpowiedzialnego za stres. To naturalne, fizjologiczne podejście zmniejsza tętno, ciśnienie krwi i wiele innych, poprawiając nastrój, promując spokojny sen i relaks. Z drugiej strony, dzięki równomiernemu rozkładowi ciężaru, ciepły koc jest produktem medycznym, który stymuluje głęboko osadzone receptory, co jest ważne dla rozwoju i prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.
 • Koc sensoryczny zapewnia wyjątkowe doznania masażu poprzez kompresję, która wywołuje relaksację, spokój, rozprasza natrętne myśli i lęki oraz przygotowuje ciało do nocnej regeneracji. - Czy materiał tego koca jest bezpieczny? - Gwarantowana jakość i bezpieczeństwo.
 • Materiał wykonany jest w 100% z wyselekcjonowanej tkaniny, dzięki czemu koc jest miękki, wygodny i zdrowy. Koce są wypełnione hipoalergicznymi mikrokulkami szklanymi o średnicy 0,9-1,1 mm. koraliki są trwałe, hipoalergiczne, bezwonne i nietoksyczne.

Opis

Opis produktu

Rozmiar: 
 • Średni (M) (122 cm x 183 cm) - > 6,8 kg
 • Duży (XL) (152 cm x 203 cm) - > 9,1 kg

Nasz koc z obciążeniem został zaprojektowany zgodnie z teorią „odpowiedni dla dorosłych i dzieci, aby poprawić jakość snu, zmniejszyć niepokój, stres, bezsenność, pomóc się uspokoić". 100% wygodne pokrycie, hipoalergiczny, nietoksyczne szklane koraliki, aby równomiernie wywierać nacisk na Twoje ciało, stymulować każdy punkt stresu. Pomaga rozluźnić układ nerwowy, symulując uczucie przytulania i przyspiesza sen. 
Co to jest koc sensoryczny? - Produkt ten był kiedyś produktem medycznym, który był używany jako naturalny środek odprężający. Od lat jest stosowany w środowiskach medycznych, a ostatnio w wielu badaniach naukowych wskazano na wymierne korzyści zdrowotne. Z jednej strony wykazano, że obciążony koc zwiększa poziom serotoniny i melatoniny, hormonów odpowiedzialnych za uspokojenie i relaksacje, jednocześnie obniżając poziom kortyzolu, hormonu odpowiedzialnego za stres. To naturalne, fizjologiczne podejście zmniejsza tętno, ciśnienie krwi, poprawiając nastrój, promując spokojny sen i relaks. Z drugiej strony, dzięki równomiernemu rozkładowi ciężaru, ciepły koc jest produktem medycznym, który stymuluje głęboko osadzone receptory, co jest ważne dla rozwoju i prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

Koc sensoryczny zapewnia wyjątkowe doznania masażu poprzez kompresję, która wywołuje relaksację, spokój, rozprasza natrętne myśli i lęki oraz przygotowuje ciało do nocnej regeneracji. - Czy materiał tego koca jest bezpieczny? - Gwarantowana jakość i bezpieczeństwo.
Materiał wykonany jest w 100% z wyselekcjonowanej tkaniny, dzięki czemu koc jest miękki, wygodny i zdrowy. Koce są wypełnione hipoalergicznymi mikro kulkami szklanymi o średnicy 0,9-1,1 mm. Koraliki są trwałe, hipoalergiczne, bezwonne i nietoksyczne.


Od producenta

Highliving Koc obciążeniowy

Highliving Koc sensoryczny jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ pomaga poprawić jakość snu i zmniejszyć niepokój. Nasze koce posiadają certyfikat Oeko-Tex, produkowane są w naszej fabryce , która posiada certyfikat ISO 9002 i certyfikat SA-8000.

Dwustronny koc

Koc obciążeniowy wykonany jest z jednej strony z tkaniny bawełnianej, a z drugiej miękkiej tkaniny welwetowej, dzięki czemu możesz korzystać z każdej strony w zależności od wygody.

Koraliki szklane wolne od BPA

Kulki szklane wolne od BPA  równomiernie się rozkładają wewnątrz koca, utrzymując niezmiennie rozłożony ciężar.

Poprawia nastrój i zmniejsza niepokój

Ten wysokiej jakości koc pomaga rozluźnić układ nerwowy, symulując uczucie przytulenia i natychmiast poprawia nastrój oraz pomaga zasnąć.

Siatkowe szwy

Wprowadziliśmy metodę szycia w kratkę- pikowania, do naszego  koca. Pomaga to utrzymać koc na miejscu i nie pozwala, aby łatwo się ześlizgnął.

Łatwy w utrzymaniu

Koce obciążeniowe są łatwe w użyciu i utrzymaniu. Można je prać w pralce lub czyścić chemicznie.

Wybierz swój rozmiar

Możesz wybrać swój rozmiar koca w zależności od masy ciała. Najlepsze koce to takie, które stanowią 7–12% masy ciała, najlepiej 10% masy ciała. Jeśli jesteś pomiędzy, zaleca się wybrać większy ciężar. 

 • Średni (M) (122 cm x 183 cm) - > 6,8 kg
 • Duży (XL) (152 cm x 203 cm) -> 9,1 kg

Customer reviews

0.0 out of 5
0 Opinia
5 star
0% (0)
4 star
0% (0)
3 star
0% (0)
2 star
0% (0)
1 star
0% (0)

Postów nie znaleziono

Sprzedawane przez
High Living
Szczegółowe oceny
Dokładny opis (0%)
Wspaniała obsługa (0%)
Dostawa na czas (0%)
Świetna komunikacja (0%)
Pozytywne oceny
0%